Ecopots Paris Planteringskärl - grå
Gott om plats för dina växter
SlutsåldProdukten finns inte längre i vårt sortiment
Liknande produkter
Beskrivning
Med sina generösa mått erbjuder den miljövänliga ekopotten Paris gott om utrymme för växter som gillar att breda ut sig. Tydliga geometriska former och en tidlös färgton ger den dessutom ett särskilt elegant utseende och gör den till en tidlös accessoar för dina inomhus- och utomhusområden, som också kan användas som en utmärkt rumsavdelare.
- Tillverkad av återvunnet material
- Tidlös och estetisk design
- Hållbar och robust kvalitet
- Handgjord yta
- Integrerad vattenavrinning
- För användning inomhus och utomhus
- Vid användning inomhus rekommenderar vi även ett underlägg
- Miljövänlig produktion
| Användningsområde: | Outdoor, Indoor |
|---|---|
| Material: | Plast |
| Form: | Rektangel |
| Färg: | Grå |
| Bredd: | 80 cm, 60 cm |
| Höjd: | 40 cm, 38 cm |
| Djup: | 42 cm, 26 cm |
| Volym: | 46,7 l, 100 l |
Erfarenheter från våra kunder
svenska recensioner skriven för Ecopots Paris Planteringskärl - grå
1 kundrecension i alla språk
| 5 stjärnor | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 stjärnor | | 0 | (0%) |
| 3 stjärnor | | 0 | (0%) |
| 2 stjärnor | | 0 | (0%) |
| 1 Stjärnor | | 0 | (0%) |
1 recension
Vi har inga recensioner på svenska ännu, men vi har 1 recensioner tillgängliga på ett annat språk.
- Inga recensioner tillgängliga
Senaste artiklarna:
Upptäck Bloomling:
-
Sverige: Fri standardfrakt från 890 kr
-
Gratis
returer Mer än 9.200 produkter
Säker betalning
med SSL-kryptering